Strona główna | Mapa strony | Kontakt

Piłkarze liderami A-klasy!

21-10-2013|10:27:27

W 10. kolejce spotkań klasy A AZS Politechnika Świętokrzyska wygrała na wyjeździe z Piastem Chęciny 2:1. Bramki dla AZS-u w drugiej połowie zdobyli: Kamil Milner z karnego i Michał Zapalski. Przy jednoczesnym remisie Wichra Miedziana Góra, Politechnika awansowała na pozycję lidera tabeli klasy A.

a

O pierwszej połowie meczu podopieczni Artura Obarzanka powinni jak najszybciej zapomnieć. Po ostrej reprymendzie w przerwie meczu na boisku zobaczyliśmy inną drużynę Politechniki i przede wszystkim skuteczną. Pierwsza bramka dla AZS-u padła z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką w polu karnym obrońcy chęcinian a pewnym egzekutorem był Kamil Milner. Cztery minuty później Michał Zapalski ustalił wynik meczu strzelając bramkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem

Kolejne nasi piłkarze rozegrają w najbliższą niedzielę. Na własnym boisku podejmą Zieleń Żelisławice. Początek o godzinie 13:00.

Zobacz galerię zdjęć z meczu - kliknij tutaj

Piast Chęciny - AZS Politechnika Świętokrzyska 1:2(1:0)

Bramki: Jarosław Zawadzki (26 min.) - Kamil Milner (65 min. - karny), Michał Zapalski (69 min.)

AZS PŚk: Paweł Pacanowski - Krzysztof Bebacz, Michał Kulik, Tomasz Buras, Michał Janus - Grzegorz Cedro (55' Michał Zapalski), Bartosz Kuzincow, Szymon Bujak, Kamil Milner (75' Łukasz Obara), Krzysztof Kosiński - Emil Lurzyński.